Jesteś tutaj: Strona główna > O nas

O naszej firmie

Ostina to firma świadcząca usługi opiekuńcze i rekrutacyjne.

Od wielu lat pomagamy opiekunom osób starszych znaleźć dobrze płatna pracę w Niemczech.

Cenimy pracę opiekunek i opiekunów, wiemy jak wiele wysiłku, zaangażowania i dobrego serca wymaga ten zawód. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy Ciebie.

Dzięki codziennej aktualizacji bazy ofert oraz szerokiemu wyborowi miejsc pracy staramy się w jak największym stopniu dopasować zlecenie do profilu opiekunki bądź opiekuna, ich predyspozycji językowych, wymagań i potrzeb.

Stawiamy na indywidulane podejście do kandydatów, dlatego każda osoba współpracująca z nami, zna swojego koordynatora, który zawsze służy radą i pomocą.

Nasza główna siedziba znajduje się w Gdyni, kolejne biuro w Toruniu. Jesteśmy dostępni również na Facebooku. Zapraszamy do współpracy! J

Korzyści współpracy z nami

Wysokie wynagrodzenie

Oferujemy wysokie wynagrodzenia bazowe, nawet do 7000 zł miesięcznie. To jedne z najwyższych stawek na rynku. Dzięki systemowi poleceń i bonusów, co miesiąć możesz zarobić dodatkowę kwotę.

Sprawdzone miejsca pracy

Wszystkie nowe oferty pochodzą ze sprawdzonych niemieckich agencji. Nasi koordynatorzy na terenie Niemiec na bieżąco monitorują sytuację u podopiecznych.

Organizujemy przejazdy

Przejazdy w obie strony to dla nas nie problem. Organizujemy o opłacamy transport. Naszym Opiekunom i Opiekunkom dajemy profesjonalne wsparcie, w każdej chwili służymy dobrą radą

System poleceń

Płacimy za polecenia! Poleć nam znajomą opiekunką a za każdy jej przepracowany miesiąc będzie otrzymowac bonus na konto!

Aktualna baza ofert

Na bieżąco aktualizujemy naszą bazę i uzupełniamy ją o nowe zlecenia. Dzięki temu masz dostęp do najświeższych ofert na rynku.

Opinie naszych opiekunek

Krystyna z Międzywodzia
lat 62

Witam wszystkich zainteresowanych firmą Ostina i polecam za ich rzetelną pracę, miłą współpracę. Panie są bardzo serdeczne i miłe, chętnie służą pomocą. Pierwsza firma, z którą bardzo dobrze mi się współpracuje.

Jolanta z Wijewa
lat 67

Najlepsza firma z jaką jak dotąd współpracowałam. Panie bardzo miłe, pomocne. Pieniążki na czas. Opis szteli zgadza się z tym co jest na miejscu. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

Marzena z Jawora
lat 46

Polecam serdecznie firmę Ostina . Panie koordynatorki są bardzo pomocne. Oferty przedstawione bardzo rzetelnie. Wyplata na czas. Dobrze płatne oferty. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.

Monika z Katowic
lat 40

Super ludzie do których można zwrócić się z każdym problemem,oferty zgodne z opisem kasa przed czasem jednym słowem polecam serdecznie.

Copyright © All rights reserved. Site by Jetdesign.pl