Jesteś tutaj: Strona główna > Nasz zespół

Nasza główna siedziba znajduje się w Gdyni. Drugi oddział znajduje się w Toruniu.
Zespół profesjonalistów czeka na Ciebie od poniedziałku do piątku. Zachęcamy do wizyty, podczas której od razy wybierzemy ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań. 

Joanna Picheta

General Manager, Kierownik ds. Kontraktów Zagranicznych

joanna.picheta@ostina.pl

Patrycja Sienkiewicz

Koordynator ds. Kontraktów Zagranicznych

patrycja.sienkiewicz@ostina.pl

Waldemar Załęski

Kierownik Działu Transportu oraz Promocji

transport@ostina.pl

Weronika Wawrzyniak

Kierownik ds. Rekrutacji

weronika.wawrzyniak@ostina.pl

Magdalena Cichocka

Specjalista ds. Rekrutacji

magdalena.cichocka@ostina.pl

Aneta Drzewiecka

Specjalista ds. Rekrutacji

aneta.drzewiecka@ostina.pl

Klaudyna Fijałkowska-Bloch

Asystent ds. Rekrutacji

k.fijalkowska-bloch@ostina.pl

Wojciech Snarski

Koordynator ds. Kontraktów

wojciech.snarski@ostina.pl

Monika Rychlik

Specjalista ds. Rekrutacji

monika.rychlik@ostina.pl

Daria Wypart

Asystent ds. Rekrutacji

daria.wypart@ostina.pl

Paweł Stolc

Asystent ds. Transportu i Administracji

pawel. stolc@ostina.pl

ODDZIAŁ W TORUNIU

Adres: 
ul. Fałata 21
87-100 Toruń

Tel. 58 739 53 35

Barbara Caban

Specjalista ds. Rekrutacji

barbara.caban@ostina.pl

Judyta Lipka

Specjalista ds. Rekrutacji

judyta.lipka@ostina.pl

Aleksandra Nowek

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

aleksandra.nowek@ostina.pl

Karolina Brania

Koordynator ds. Kontraktów

karolina.brania@ostina.pl

Aneta Juda

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

aneta.juda@ostina.pl

Hanna Tomczyk

Asystent ds. Rekrutacji

hanna.tomczyk@ostina.pl

Judyta Danowska

Asystent ds. Rekrutacji

judyta.danowska@ostina.pl

Szukasz pracy jako opiekunka w niemczech?

Wypełnij formularz lub wyślij SMS pod numer 58 739 53 35. Skontaktujemy się w ciągu 24h!

Copyright © All rights reserved. Site by Jetdesign.pl