Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

Aktualności

30.05.2021 - Zniesienie obowiązkowych testów oraz kwarantanny przy wjeździe do Niemiec.

Z Dniem 30.05.2021 RKI ( Robert Koch Institute ) w Niemczech uznała Polskę za kraj niskiego ryzyka zarażenia, co oznacza zniesienie uciążliwych dla podrużujących restrykcji dotyczących testów oraz kwarantanny. 

Czytaj więcej >>>

22.03.2021 - Aktualności COVID-19 dotyczące przekraczania granicy PL-DE oraz obostrzenia na terenie Niemiec.

Z dniem 21.03.2021  Instytut Roberta Kocha, odpowiedzialny za walkę z pandemią na terenie Niemiec, zakwalifikował Polskę jako kraj wysokiego ryzyka. W związku z tym, każda osoba wjeżdzająca na teren DE jest zobowiązana do przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o negatywnym wyniku testu z ostatnich 48h w języku angielskim, francuskim lub niemieckim.

Czytaj więcej >>>

25.02.2021 Aktualności dotyczące COVID-19 dla pracowników opieki osób starszych w Niemczech - co powinniście wiedzieć.

Zebraliśmy dla Państwa najnowsze informacje dotyczące COVID-19, oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania podczas kontaktu z opiekunkami i opiekunami. Poniżej najważniejsze informacje na dzień 25.02.2021

Czytaj więcej >>>

12.01.2021 Sytuacja epidemiologiczna w Niemczech (ruch graniczny)

Zgodnie z zaleceniami Niemieckiego Instytutu Roberta Kocha, na terenie Niemiec został zaostrzony i przedłużony do 31 stycznia Lockdown w przestrzeni publicznej. Zaostrzeniu ulegają również warunki wjazdu na teren Niemiec.

Czytaj więcej >>>

PPK Pracownicze Plany Kapitałowe

Informujemy, że zgodnie z obowiązkiem ustawowym (Ustawa o pracowniczych planach kapitałowych z dnia 4 października) nasza firma od 12 listopada 2019 roku przystępuje do rządowego programu Pracowniczych Planów Kapitałowych (w skrócie PPK). PPK to dobrowolny, prywatny system długoterminowego oszczędzania, dostępny dla wszystkich osób zatrudnionych. Jest on tworzony nie przez samego pracownika, lecz wspólnie – przy jednoczesnym udziale pracodawców oraz państwa. Instytucją finansową zarządzającą Państwa wpłatami na PPK będzie firma Aviva Investors Poland TFI SA. Aviva otworzy dla Państwa imienne rachunki, na których będą gromadzone oszczędności – czyli prywatne rachunki PPK.

Czytaj więcej >>>

INSTRUKCJA OBSŁUGI Test antygenowy COVID-19

Program testowy na obecność COVID-19 w naszej agencji.

Dabając o najwyższe standarty i mając na uwadze obowiązujące przepisy prawa w Niemczech, każda nasz opiekunka i opiekun przed wyjazdem dostanie test antygenowy do samodzielnego wykonania. Instrukcję oraz wszelkie informacje na temat poprawnego wykonania testu znajdą Państwo w tej zakładce klikając na "CZYTAJ WIĘCEJ" Prosimy o zapoznanie się z filmem instruktażowym oraz treścią, a następnie wykonać test.

Czytaj więcej >>>

Szukasz pracy jako opiekunka w niemczech?

Wypełnij formularz lub wyślij SMS pod numer 58 739 53 35. Skontaktujemy się w ciągu 24h!

Copyright © All rights reserved. Site by Jetdesign.pl